New
Zestaw SPE 5

Zestaw SPE 5

43 750,00 zł

2020047

Zestaw SPE 5 zawiera:

1 x Zestaw SmartFloor Mobile Audio Rewalidacja
1 x Monitor interaktywny myBoard Grey UP 75"
1 x Pakiet aplikacji dla PC – Rewalidacja z Happy Stones
1 x Komputer myBoard OPS (i3-9100 4GB RAM SSD 128GB)
1 x Microsoft Windows 10 Professional
1 x mTalent Trudności w pisaniu
1 x mTalent Pakiet Percepcja wzrokowo-słuchowa
1 x mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – pakiet (cz. 1 i cz. 2)
1 x mTalent Matematyka
1 x mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy + Mowa w kontekście społecznym
1 x mTalent Ortografia
1 x mTalent Zajęcia logopedyczne Pakiet Ekspert (cz. 1 i cz. 2)
1 x mTalent Percepcja słuchowa cz. 2 Zaburzenia przetwarzania słuchowego
1 x Dostawa, montaż i szkolenie

Wybierz najlepsze rozwiązania dla SPE. Nowoczesny sprzęt, narzędzia i programy terapeutyczne spełniające wymogi rozporządzenia – wszystko w jednym zestawie! Do wykorzystania przez nauczycieli, logopedów podczas pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, oraz z dziećmi nie przejawiających tych zaburzeń.

1 x Zestaw SmartFloor Mobile Audio Rewalidacja

Podłoga interaktywna SmartFloor ze statywem mobilnym z głośnikami oraz dodatkowym pakietem aplikacji „Rewalidacja z Happy Stones”. To zestaw interaktywnych zabaw i ćwiczeń ruchowych do wykorzystania podczas zajęć rewalidacyjnych z dziećmi. Proponowane ćwiczenia stymulują w szczególności percepcję wzrokową, myślenie logiczne i abstrakcyjne oraz spostrzegawczość. Rozwijają umiejętności językowe, a także zachęcają do podejmowania inicjatywy i działania, także tych związanych z aktywizacją społeczną, poprzez możliwość pracy w grupie. Przyjazna, spokojna grafika stymuluje nie tylko oko, ale i kubki smakowe. Szykujcie się na apetyczną i mądrą zabawę!

1 x Monitor interaktywny myBoard Grey UP 75"

Najnowszy monitor interaktywny myBoard GREY UP 75” w całości przystosowany do obsługi wysokiej rozdzielczości 4K ULTRA HD. Wyposażony w system operacyjny Android 8, posiada również funkcję ScreenShare, czyli udostępnianie wyświetlanego materiału z obustronną interakcją. Postaw na bogatą funkcjonalność!

1 x Pakiet aplikacji dla PC – Rewalidacja z Happy Stones

Happy Stones to zestaw interaktywnych zabaw i ćwiczeń ruchowych do wykorzystania podczas zajęć rewalidacyjnych z dziećmi na monitorze interaktywnym. Proponowane ćwiczenia stymulują w szczególności percepcję wzrokową, myślenie logiczne i abstrakcyjne oraz spostrzegawczość. Rozwijają umiejętności językowe, a także zachęcają do podejmowania inicjatywy i działania, także tych związanych z aktywizacją społeczną, poprzez możliwość pracy w grupie. Przyjazna, spokojna grafika stymuluje nie tylko oko, ale i kubki smakowe. Szykujcie się na apetyczną i mądrą zabawę!

1 x Komputer myBoard OPS (i3-9100 4GB RAM SSD 128GB)

1 x Microsoft Windows 10 Professional

1 x mTalent Trudności w pisaniu

Specjalistyczny produkt przeznaczony do diagnozy, profilaktyki i terapii dysgrafii oraz nauki pisania i rozwijania motoryki małej u dzieci i młodzieży.

Do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych z dziećmi ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (w tym z symptomami dysgrafii lub obniżonym napięciem mięśniowym) oraz jako narzędzie profilaktyczne przygotowujące dzieci do nauki pisania, wspomagające tradycyjną naukę pisania liter,
Ponad 800 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych.

1 x mTalent Pakiet Percepcja wzrokowo-słuchowa

Zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie i rozwój percepcji wzrokowo-słuchowej, a także wspierający koncentrację uwagi opartą na analizatorze wzrokowym i słuchowym.

Do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych i innych mających na celu kształtowanie i usprawnianie percepcji wzrokowo-słuchowej,
Ponad 600 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych,
Dla terapeutów i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem sprawności w zakresie percepcji wzrokowo-słuchowej.

1 x mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – pakiet (cz. 1 i cz. 2)

Multimedialna pomoc i uatrakcyjnienie w nauce czytania, które doskonale wspiera proces zarówno skutecznej nauki czytania, jak i postępowania terapeutycznego w tym obszarze.

Do wykorzystania na zajęciach dydaktycznych, dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęciach terapii pedagogicznej i innych mających na celu wspomaganie nauki czytania,
Blisko 400 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych,
Produkt dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności umiejętności czytania u dzieci.

1 x mTalent Matematyka

Zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających myślenie i umiejętności matematyczne, przeznaczony dla dzieci przejawiających trudności w tym zakresie.

Do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych, a także innych mających na celu kształtowanie i nabywanie umiejętności matematycznych na poziomie pierwszego etapu edukacyjnego (klasy I-III),
Ponad 600 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych
Produkt dla terapeutów pedagogicznych i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem dzieci w nabywaniu przez nie sprawności w zakresie liczenia i myślenia matematycznego.

1 x mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy + Mowa w kontekście społecznym

Zestaw interaktywnych ćwiczeń do pracy z uczniami ze spektrum autyzmu, a także niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi.

Do wykorzystania na zajęciach rewalidacyjnych, terapeutycznych i dydaktycznych prowadzonych indywidualnie lub w małych grupach.
1600 ekranów interaktywnych, karty pracy, przewodniki metodyczne oraz zestaw dodatkowych pomocy i publikacji autorskich.
Dla terapeutów pracujących z uczniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi.

1 x mTalent Ortografia

Seria programów multimedialnych kształcących świadomość ortograficzną i poprawną pisownię.

Do wykorzystania na zajęciach dydaktycznych, dydaktyczno-wyrównawczych, zajęciach terapii pedagogicznej i innych mających na celu wspomaganie nauki poprawnej pisowni i zasad ortograficznych,
Blisko 1000 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych,
Produkt dla nauczycieli przedszkola, rodziców i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności umiejętności poprawnej pisowni u dzieci.

1 x mTalent Zajęcia logopedyczne Pakiet Ekspert (cz. 1 i cz. 2)

Seria programów multimedialnych dla dzieci z wadami wymowy i innymi zaburzeniami sprawności językowej.

Do wykorzystania na zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych i innych mających na celu kształtowanie umiejętności językowych i niwelowanie trudności z tym związanych,
Blisko 2000 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych,
Produkt dla logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności językowej dziecka.

1 x mTalent Percepcja słuchowa cz. 2 Zaburzenia przetwarzania słuchowego

Druga część programu Percepcja słuchowa w postaci zestawu interaktywnych ćwiczeń stymulujących wyższe funkcje słuchowe.

Do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, ale także logopedycznych, rewalidacyjnych i innych, mających na celu stymulację wyższych funkcji słuchowych.
Ponad 500 ekranów interaktywnych, kart pracy, przewodnik metodycznego oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
Dla terapeutów pedagogicznych, logopedów i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem sprawności w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych.
1 x Dostawa

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zestaw SPE 5

Zestaw SPE 5

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Demo Options