Chusta Animacyjna Spadochron Animacyjny 7BARW 5m

219,00 zł

239,00 zł

2330074
  • Spadochron Animacyjny - alternatywa dla Profesjonalnej Chusty Animacyjnej. Pełna kolorystyka tęczy. Średnica 5 m.

Spadochron Animacyjny - alternatywa dla chusty profesjonalnej - kształtem i wyglądem odpowiada profesjonalnej chuście animacyjnej.

Spadochron animacyjny, podobnie jak chusta animacyjna umożliwia zabawę w każdych warunkach, integruje oraz pobudza wyobraźnię i kreatywność.

Poprzez bogactwo kolorów spadochron przyciąga wzrok, wzbudza zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy. Rozwija reflekskoordynację, umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

Spadochron animacyjny to tęczowa płachta animacyjna o wymiarach 5m średnicy. Wykonany jest z materiału o mniejszej wytrzymałości i większej przezroczystości niż profesjonalna chusta animacyjna. Materiał, z którego wykonane są spadochrony animacyjne jest lżejszy i błyszczący w świetle. Posiada 14 kolorowych trójkątów we wszystkich barwach tęczy (czerwony, pomarańczowy,różowy,  żółty, zielony, niebieski, fioletowy), otwór w centrum oraz 14 wzmacnianych uchwytów, dzięki czemu umożliwia realizację niemal wszystkich zabaw, które można wykonywać z chustą profesjonalną, rozmaite ich kombinacje i układy, m.in. falowanie, przebieganie pod, wrzucanie piłeczki do środka, podrzucanie kolorowych piłeczek, balonów itp. 

Spadochron w praktycznym, kolorowym futerale.

Kolorystyka: tęcza

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Demo Options