New
Płyn do dezynfekcji zabawek BABY CLEANER 5 litrów - kanister

Płyn do dezynfekcji zabawek BABY CLEANER 5 litrów - kanister

159,90 zł

3003049

Antybakteryjny, w 100% naturalny płyn do dezynfekcji zabawek dziecięcych oraz innych powierzchni, z którymi dziecko ma kontakt. Skutecznie usuwa różnego rodzaju zabrudzenia: brud, kurz, plamy itp. Pozostawia zabawki i powierzchnie wokół dziecka higieniczne i czyste.  Posiada unijny atest PZH i Certyfikat antybakteryjności. 

Antybakteryjny, w 100% naturalny płyn do dezynfekcji zabawek dziecięcych oraz innych powierzchni, z którymi dziecko ma kontakt. Skutecznie usuwa różnego rodzaju zabrudzenia: brud, kurz, plamy itp. Pozostawia zabawki i powierzchnie wokół dziecka higieniczne i czyste.  Posiada unijny atest PZH i Certyfikat antybakteryjności. Środek przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji przedmiotów i wszystkich powierzchni wokół dziecka.  Doskonale nadaje się do mycia zabawek, mebli dziecięcych, stolików do karmienia, przewijaków, nocników, pojemników na zabawki. Dziecko może dotykać zabawek i bezpiecznie się bawić bezpośrednio po jego użyciu. Bardzo dobrze radzi sobie z uporczywymi plamami na dywanach, matach edukacyjnych: po moczu, soku, mleku, tłuszczu. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy.  Jest w 100% biodegradowalny,  całkowicie bezpieczny dla dzieci, dorosłych i środowiska naturalnego. Znajduje zastosowanie w każdym domu, jak również w Poradniach Sensorycznych, Poradniach Specjalistycznych, Przedszkolach, Klubach Malucha, Salach zabaw, Klubokawiarniach, Kącikach Zabaw.

Certyfikacja Placówek Edukacyjnych – ISOKOR® GREEN
Wszystkie placówki edukacyjne, które używają ekologicznych, w 100% naturalnych środków czystości ISOKOR do mycia powierzchni wokół dziecka, zostają wyróżnione przez Producenta marki ISOKOR Certyfikatem, potwierdzając tym samym dbałość o higienę i bezpieczeństwo dzieci.
Placówka otrzymuje tytuł Certyfikowanego Przedszkola w zastosowaniu Ekologicznych środków do mycia i czyszczenia ISOKOR Baby Cleaner, bezpiecznych dla dzieci.
Otrzymany Certyfikat Przedszkole może zamieścić u siebie na stronie www lub bezpośrednio w placówce do wglądu rodziców.
Lista Certyfikowanych Placówek będzie zamieszczona również na stronie firmowej Producenta ISOKOR i promowana poprzez facebooka, którego subskrybuje już 85 000 osób.


Właściwości:
-100% naturalny skład
- antybakteryjny
- ekologiczny
- dokładnie czyści i dezynfekuje
- posiada atest PZH
- nie wymaga spłukiwania po użyciu
- usuwa uporczywe plamy
- 100% biodegradowalny

Produkt nie zawiera:
Gliceroli, parabenów, silikonów, parafin, cerezyn, fosforanów,SLES, SLS, sztucznych barwników, syntetycznych substancji zapachowych
(terpeny), syntetycznych substancji zagęszczających (antycyjanidyn), substancji petrochemicznych, substancji pochodzenia zwierzęcego, związków metali, soli.

Przeznaczenie:  
- zabawki, pojemniki na zabawki, maskotki
- stoliki do karmienia, huśtawki
- przewijaki
- meble przedszkolne,
- pomoce dydaktyczne,
- stoliki, krzesełka,
- leżaki, kosze,
- pojemniki na zabawki,
- dywany,
- maty edukacyjne,
- pomoce do terapii sensorycznej,
- klamki,
- poręcze
- pluszaki
- parapety
- nocniki
- foteliki samochodowe,
- wózki, spacerówki

Przechowywanie:
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze 5-35°C. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Chronić przed mrozem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Produkt może zmieniać barwę i konsystencję pod wpływem działania temperatury, nie wpływa to jednak na jego właściwości.

Środki ostrożności:
Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu może nastąpić lekkie podrażnienie jak po mydle. Należy
otworzyć oczy i niezwłocznie przepłukać czystą wodą. Środek przeznaczony do bezpośredniego stosowania.

Okres przydatności: Najlepiej zużyć w ciągu 2 lat od daty produkcji.

Wydajność: 100ml/m²

Pojemność: 5000ml

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Demo Options