New
Płyn do dezynfekcji zabawek BABY CLEANER 500ml

Płyn do dezynfekcji zabawek BABY CLEANER 500ml

35,90 zł

3003050

Antybakteryjny  płyn o mycia i dezynfekcji zabawek, akcesoriów dziecięcych. Można nim myć też meble dziecięce oraz inne powierzchnie, z którymi dziecko ma styczność. Składa się w 100% ze składników pochodzenia naturalnego, dlatego też dziecko może bezpiecznie się bawić zabawkami bezpośrednio po czyszczeniu. 

Antybakteryjny  płyn o mycia i dezynfekcji zabawek, akcesoriów dziecięcych. Można nim myć też meble dziecięce oraz inne powierzchnie, z którymi dziecko ma styczność. Składa się w 100% ze składników pochodzenia naturalnego, dlatego też dziecko może bezpiecznie się bawić zabawkami bezpośrednio po czyszczeniu. Posiada unijny atest PZH i Certyfikat antybakteryjności. ISOKOR BABY Cleaner doskonale wyczyści i odświeży wszystkie powierzchnie.
Można nim myć poręcze w łóżeczku, krzesełka do karmienia, przewijaki, nocniki, zabawki, pojemniki na zabawki, jak również prać materac, wózek., fotelik samochodowy, maty edukacyjne, czy maskotki. Bardzo dobrze radzi sobie z trudnymi do usunięcia plamami po moczu, soku, mleku, trawie, tłuszczu. Jest bezpieczny dla zdrowia dzieci, dorosłych i środowiska naturalnego. Butelka ma dozownik w sprayu,co sprawia, że jest łatwy i szybki w użyciu. Znajduje zastosowanie w każdym domu, jak również w Poradniach Sensorycznych, Poradniach Specjalistycznych, Przedszkolach, Klubach Malucha, Salach zabaw, Klubokawiarniach, Kącikach Zabaw.


Nie zawiera: Gliceroli, parabenów, silikonów, parafin, cerezyn, fosforanów, SLES, SLS, sztucznych barwników, syntetycznych substancji zapachowych(terpeny), syntetycznych substancji zagęszczających (antycyjanidyn), substancji petrochemicznych, substancji pochodzenia zwierzęcego, związków metali, soli.

Właściwości:
- posiada właściwości bakteriobójcze
- stworzony ze składników pochodzenia roślinnego
- nie wywołuje reakcji alergicznych
- gwarantuje bezpieczeństwo i higienę
- bezpieczny
- 100% naturalny
- ekologiczny
- nie wymaga spłukiwania
- odświeżający, pomarańczowy zapach

Przeznaczenie:
- maty edukacyjne, maty podłogowe
- stoliki do karmienia ( drewniane i plastikowe)
- meble dziecięce
- kołyski, łóżeczko
- zabawki, maskotki, pojemniki na zabawki
- kosze na śmieci
- nocniki i nakładki na sedes
- materace, dywany, maty edukacyjne
- foteliki samochodowe, podkładki
- wózki dziecięce, spacerówki
- stoły do przewijania
- jeździki, chodziki, pchacze
- śliniaczki plastikowe
- organizer na akcesoria do przewijania
- leżaczki, bujaczki, huśtawki

Certyfikacja Placówek Edukacyjnych – ISOKOR® GREEN
Wszystkie Placówki, które używają ekologicznych, w 100% naturalnych środków czystości ISOKOR do mycia powierzchni wokół dziecka, zostają wyróżnione przez Producenta marki ISOKOR Certyfikatem, potwierdzając tym samym dbałość o higienę i bezpieczeństwo dzieci.
Placówka otrzymuje tytuł Certyfikowanego Przedszkola w zastosowaniu Ekologicznych środków do mycia i czyszczenia ISOKOR Baby Cleaner, bezpiecznych dla dzieci.
Otrzymany Certyfikat Przedszkole może zamieścić u siebie na stronie www lub bezpośrednio w placówce do wglądu rodziców.
Lista Certyfikowanych Placówek będzie zamieszczona również na stronie firmowej Producenta ISOKOR i promowana poprzez facebooka, którego subskrybuje już 85 000 osób.


Sposób użycia:
Spryskać bezpośrednio na zabawki, meble, itp. akcesoria dziecięce. Przetrzeć szmatką lub gąbką. Nie ma konieczności zmywania preparatu. Środek nie pozostawia osadu. Dziecko może bawić się zabawki, dotykać mebli bezpośrednio po użyciu. W przypadku prania fotelika, wózka, dywanu zabrudzone czyścimy gąbką, następnie przecieramy gąbką z wodą.
Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze 5-35oC. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Środki ostrożności: Należy uważać na oczy. W przypadku dostania się środka do oczu może nastąpić lekkie podrażnienie jak po mydle. Należy otworzyć oczy i niezwłocznie przepłukać czystą wodą. Chronić przed dziećmi. Środek przeznaczony do bezpośredniego stosowania.

Okres przydatności: Najlepiej zużyć w ciągu 2 lat od daty produkcji.

Wydajność: 100ml/m²

Pojemność: 500ml

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Demo Options